Prezentacje multimedialne

Każdy potrafi przygotować prezentację z tysiącami bulletpointów i wykresów. Ale dziś to nie wystarczy. Aby zdobyć zainteresowanie odbiorców, przekaz musi mieć nowoczesną formę i odpowiednią oprawę. Dzięki naszemu profesjonalnemu wsparciu nasi klienci zyskują nową jakość, jednocześnie oszczędzając czas i energię na pracochłonne prace graficzne.

Każdego roku spółka Lotos Paliwa organizuje całodniową konferencję dla swoich partnerów z całej Polski. Głównym narzędziem komunikacji jest prezentacja zawierająca ponad 200 slajdów i złożona z kilkunastu rozdziałów. Autorami poszczególnych sekcji są menedżerowie z różnych działów firmy. W 2018 roku powierzono nam przygotowanie nowoczesnego szablonu, połączenie wszystkich części w spójną merytorycznie i wizualnie całość oraz dobór materiałów fotograficznych i graficznych. Ze względu na rozbudowaną zawartość i zastosowanie specjalnych animacji, sami byliśmy również odpowiedzialni za projekcję prezentacji podczas konferencji. Nasza praca została doceniona, gdyż w 2019 roku ponownie zostaliśmy zaproszeni do współpracy.

Wraz z oprawą graficzną naszym klientom oferujemy również doradztwo w zakresie zawartości merytorycznej, redakcję tekstu oraz gwarancję dostarczenia prezentacji w terminie. W ostatnich latach wykonaliśmy prezentacje wizerunkowe i sprzedażowe dla m. in. Lotos Paliwa, Prudential Polska, Novo Nordisk i Dom Development.

STATUS WYKONANIA 100%
  • Klient: Lotos Paliwa
  • Usługi: Projektowanie graficzne
  • Redakcja tekstów
  • Fotoedycja