Gala wręczenia nagród Enterprise Investors

19 lat temu, Enterprise Investors, największy fundusz venture capital w Polsce i całej Europie Środkowo-Wschodniej, postanowił uhonorować swoje najlepsze spółki portfelowe oraz zarządzających nimi menedżerów.

Tak powstała nagroda Ventura. Co roku w Warszawie odbywa się biznesowa gala z udziałem 250 zaproszonych gości. Wyróżnikiem Ventur, jest to, że każda edycja ma charakterystyczny motyw przewodni nie związany ze światem biznesu i zarządzania. Dzięki temu tradycyjny format ceremonii wręczenia nagród zyskuje unikalny wymiar. W ciągu 19 lat w kreatywny sposób wkomponowaliśmy w świat inwestycji i zarządzania atmosferę rajdów samochodowych, wielkich wypraw geograficznych, wyczynów olimpijskich, regat morskich, gali Oskarowej czy ekspedycji wysokogórskich. Za każdym razem scenografia przenosi nas w miejsce charakterystyczne dla motywu przewodniego, prowadzący galę Maciej Orłoś występuje w specjalnie dobranym stroju, a zaproszony gość honorowy wprowadza uczestników w świat swoich pasji i życiowych osiągnięć. Dodatkową atrakcją są filmowe wizytówki nominowanych spółek, które w krótkiej formie łączą biznesowy przekaz ze stylistyką nawiązującą do motywu przewodniego.

Prawie 20-letnia współpraca z tak wymagającym klientem, jakim jest Enterprise Investors, to coś naprawdę wyjątkowego. Ponad 15 lat trwa również współpraca z Polsko-Amerykańską Fundacją Wolności, dla której organizujemy prestiżowe wydarzenia jubileuszowe z udziałem najwyższych władz państwowych. W ostatnim czasie, do grona naszych stałych klientów dołączyła Akademia Rozwoju Filantropii w Polsce współorganizującą z tygodnikiem Newsweek Polska ceremonię wręczenia nagród Społecznik Roku.

STATUS WYKONANIA 90%
  • Klient: Enterprise Investors
  • Usługi: Kompleksowa organizacja gali
  • Koncepcja kreatywna
  • Projektowanie graficzne
  • Filmowe wizytówki nominowanych